10
06
2015
10 06.2015
Aktualności

Oświetlenie tarasu i ogrodu W miesiącach letnich chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Ten czas szczególnie doceniają mieszkańcy domów jednorodzinnych, którzy mają do dyspozycji tarasy i ogrody. Odpowiednie oświetlenie tych miejsc nie tylko doda im uroku, ale spełni również funkcje praktyczne.

Oświetlenie tarasu

Na tarasie sprawdzą się wszelkiego rodzaju lampy wiszące. Nie będą zajmowały dużo miejsca, zapewnią dobre doświetlenie. Starajmy się wybierać stonowane i niezbyt jaskrawe oświetlenie. Dzięki temu podczas wieczornego odpoczynku zapewnimy sobie odpowiedni klimat. Jeśli nasz taras znajduje się po słonecznej stronie, możemy do oświetlenia użyć lamp zasilanych za pomocą światła słonecznego. Na tarasie możemy również umieścić specjalne lampy, które mają za zadanie odstraszać owady.

taras

Oświetlenie ogrodu.

W ogrodzie sprawdzą się niskie lampki, które będą punktowo oświetlać ozdobną część ogrodu. Tutaj także sprawdzą sie lampki zasilane energią słoneczną. Dobrym pomysłem jest oświetlenie ścieżek znajdujących się w ogrodzie i elementów małej architektury.

lampa ogrodowa

Rodzaj oświetlenia i jego wygląd dobierać będziemy do stylu w jakim urządzony jest taras czy ogród. Dzięki szerokiemu asortymentowi możemy wybierać wśród lamp drewnianych, metalowych, stylizowanych na rustykalne czy retro. Dobór zależy od naszych preferencji.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo