18
06
2015
18 06.2015
Aktualności

Wybieramy drzwi wewnętrzne Wybór drzwi wewnętrznych jest niemal tak samo ważny jak wybór mebli czy koloru ścian. W ostatnim czasie modne jest łączenie pomieszczeń, np.: kuchnia otwarta na salon. Do niektórych pomieszczeń jednak niezbędne są drzwi.

Drzwi przeszklone

Drzwi przeszklone całkowicie lub częściowo, świetnie sprawdzą się w salonie, jadalni czy pokoju dziennym. Nawet jeśli będą zamknięte nie będzie wyraźnej granicy między pomieszczeniami. Ciekawym rozwiązaniem jest również zamontowanie drzwi dwuskrzydłowych. Sprawdzą się m.in. między kuchnią a jadalnią. W zależności od potrzeb można będzie „łączyć” oba pomieszczenia lub je „dzielić”.

drzwi-dwuskrzydłowe

Drzwi pełne

Drzwi pełne lub posiadające niewielkie przeszklenie będą odpowiednie do pomieszczeń o charakterze bardziej intymnym, tj. do sypialni i łazienki. Takie rozwiązanie zapewni odpowiednią izolację, a także dyskrecję. Warto pomyśleć również o zamku w drzwiach prowadzących do łazienki czy toalety.

drzwi-pelne

Wybierając drzwi warto zastanowić się nad aranżacją pomieszczeń. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać skrzydła drzwiowe, które odznaczają się na tle ścian, np.: kolorem lub fakturą, albo wręcz wtapiają się w otoczenie. Modnym rozwiązaniem są drzwi wykonane z mlecznego szkła, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Drewniane lub drewnopodobne drzwi świetnie sprawdzą się w klasycznych aranżacjach.

 

Zwykle najpierw wybieramy rodzaj podłogi, potem wykańczamy ściany, a na końcu wstawiamy drzwi. Dobrze jest zadbać o to, żeby były one spójne z resztą mieszkania.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo