24
06
2015
24 06.2015
Aktualności

Wybieramy drzwi zewnętrzne Drzwi zewnętrzne, czyli wejściowe to wizytówka naszego domu. Powinny być odpowiednio dobrane do elewacji. Ważniejsze jednak od funkcji dekoracyjnych są funkcje praktyczne. Dobre drzwi wejściowe powinny być solidne, najlepiej antywłamaniowe i wytrzymałe.

Drzwi wejściowe narażone są na działanie czynników zewnętrznych takich jak: śnieg, deszcz czy silny wiatr, dlatego ważne jest, żeby były szczelnie zamocowane i wyposażone w odpowiednie uszczelki. Nie bez znaczenia jest również sposób otwierania drzwi. Jeśli będziemy montować je pod zadaszeniem, możemy wybrać takie, które otwierają się do wewnątrz. Jeśli natomiast drzwi będą umieszczone na ścianie domu, na którą najczęściej wieje wiatr, wtedy zdecydujmy się na drzwi otwierane na zewnątrz.

drzwi-wejściowe

Drzwi wejściowe powinny być ocieplone. Warto dowiedzieć się jaką warstwę izolacyjną zastosowano w wybranych przez nas drzwiach. W zależności od jej parametrów może być potrzebna cieńsza lub grubsza warstwa izolatora. Wokół skrzydła, ościeżnicy i na styku z progiem powinny znajdować się szczelne i dobrze założone uszczelki. Dzięki temu unikniemy strat ciepła.

drzwi-zewnetrzne

Ciekawym rozwiązaniem są przeszklone drzwi. Dzięki temu do przedpokoju będzie wpadało więcej światła. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać drzwi jedno lub dwuskrzydłowe.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo