29
06
2015
29 06.2015
Aktualności

Nietypowe wykończenia ścian Ściany w nowym domu mogą, ale nie muszą być białe. Obecnie na rynku istnieje kilka nietypowych metod na ciekawe wykończenie ścian. Należą do nich np.: kamień, szkło i blacha. Podpowiadamy jak je wykorzystać w pomieszczeniach.

Powierzchnia: 77m2 - 136m2
Liczba pokoi: 0
Garaże / Liczba samochodów: 1
Kategoria: Zabudowa Szeregowa
Cena: -


Lokalizacja:

Ściany z kamienia

Wykończenie ścian kamieniem to rozwiązanie na lata. Materiał ten jest trwały, odporny na zarysowania, uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Prawidłowo konserwowany jest właściwie niezniszczalny. Szeroki wybór naturalnego kamienia sprawia, że łatwo można dobrać kolor i fakturę do zaplanowanej aranżacji wnętrza.

sciana-z-kamienia-lazienka

Kamień idealnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, to jest w łazience i kuchni, jak również w salonie czy jadalni. Będzie pełnił funkcje dekoracyjne. Kamień przeważnie układa się na fragmencie ściany, a resztę ścian można pomalować na współgrające kolory.

Szkło i blacha

Takie rozwiązania na pewno sprawdzą się w nowych domach urządzonych w stylu nowoczesnym i/lub minimalistycznym. Szkło sprawdzi się w kuchni i łazience – czyli pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Mleczne tafle szkła możemy ułożyć nad kuchennymi blatami. Dodatkowym plusem jest to, że szkło łatwo jest utrzymać w czystości.

szklana-sciana

źródło: http://mojafirma.infor.pl/

Wykończenie ścian szkłem sprawdzi się również w pokoju dziennym czy sypialni. Możemy nim zabezpieczyć np.: fototapetę. uzyskamy dzięki temu ciekawy efekt dekoracyjny. 

Blacha również ma zastosowanie w łazienkach i kuchniach. Niestety wymagają one dużych nakładów pracy przy czyszczeniu. Na takiej powierzchni z reguły widać każde zarysowanie, odciski palców i krople wody. Blacha pełni zazwyczaj funkcję dekoracyjną.

Nietypowe wykończenia ścian mają coraz więcej zwolenników. Warto dopasować je do stylu w jakim urządzamy mieszkanie. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo