10
07
2015
10 07.2015
Aktualności

Aqua Lublin-wkrótce otwarcie W Lublinie powstaje coraz więcej ciekawych miejsc, w których można będzie spędzić czas wolny. Na niedawno oddanej do użytku Arenie Lublin coraz częściej organizowane są różne wydarzenia kulturalne i sportowe. Miasto Lublin wyszło również naprzeciw amatorom sportów wodnych i już we wrześniu będą oni mogli skorzystać z nowo wybudowanego kompleksu sportowego Aqua Lublin.

Budowa basenu olimpijskiego i kompleksu Aqua Lublin ma zakończyć się 31 lipca 2015 roku. Inwestycja składa się z trzech części – sportowej, w której znajduje się wyżej wspomniany 50 metrowy basen olimpijski z widownią na 2100 osób oraz części rekreacyjnej i towarzyszącej. Dla osób pragnących się zrelaksować przygotowano trzy baseny, łaźnie parowe, sauny oraz dwie zjeżdżalnie rurowe o długości odpowiednio 76 i 116 metrów. Wewnątrz kompleksu znajdziemy także ogród z wodospadem.

Aqua Park wnetrze

fot. lubsport.pl

Teren wokół Aqua Lublin również zostanie odpowiednio zagospodarowany. Na zewnątrz znajdą się całoroczne baseny, boisko do siatkówki plażowej i place zabaw dla najmłodszych.

Mieszkańcy nowych domów przy ulicy Goplan będą mogli bardzo łatwo i szybko dojechać w okolice nowego kompleksu. Tę trasę pokonają samochodem w około 12 – 15 minut.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo