28
07
2015
28 07.2015
Aktualności

Zmiany w projekcie deweloperskim Kupno nowego domu to inwestycja na lata. Każdy z nas ma jakąś wizję swojego idealnego domu i stara się ją zrealizować. Zakup domu od dewelopera jest dobrym wyborem dla osób, które nie mają czasu, chęci i wiedzy wystarczających na samodzielną budowę domu. Jak pogodzić wizję idealnego domu z projektem dewelopera? Zmieniać!

Deweloperzy coraz częściej udostępniają możliwość zmiany i dostosowania projektu do indywidualnych upodobań klienta. Na każdym etapie budowy można zgłaszać swoje sugestie dotyczące np.: przesunięcia ścian działowych, zamiany pomieszczeń, rozmieszczeniu centralnego ogrzewania, drzwi wewnętrznych, punktów oświetleniowych, włączników i gniazdek elektrycznych. Klient, który ma świadomość, że jego zdanie przy budowie domu jest brane pod uwagę, chętniej nawiązuje współpracę z takim deweloperem.

projekt

więcej zdjęć tutaj

Na etapie projektowania pomieszczeń warto uwzględnić gdzie staną sprzęty AGD w kuchni, w którym miejscu planujemy wannę lub prysznic i umywalkę w łazience. Dzięki temu będzie można odpowiednio położyć instalację elektryczną i wodno - kanalizacyjną.

Indywidualnie można też z deweloperem ustalić jakimi materiałami ma być wykończone każde pomieszczenie.

W projekcie nie można wprowadzać zmian dotyczących konstrukcji i elewacji domu. Po za tym wszelkie zmiany zależą od dogadania się z wykonawcą.

Nasza firma, mając na uwadze dobro swoich klientów dopuszcza możliwość zmian w projekcie już od pierwszych etapów realizacji osiedla domków jednorodzinnych.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo