05
08
2015
05 08.2015
Aktualności

Listwy przypodłogowe Listwy przypodłogowe to świetny sposób na wykończenie przestrzeni między ścianą i podłogą. Oprócz funkcji estetycznych pełnią również funkcje praktyczne - zabezpieczają ściany przed obiciem i ubrudzeniem. Możemy także ukryć za nimi kable.

Listwy stosuje się w celu ukrycia szczeliny dylatacyjnej między ścianą a podłogą. Szczelina ta ma przeważnie szerokość około 1,5 cm i dzięki niej podłogi wykonane z drewna mogą się kurczyć i rozszerzać swobodnie podczas zmian wilgotności.

Listwy przypodłogowe wykonane są z różnych materiałów. Najczęściej klienci decydują się dobrać listwy pod kolor podłogi. Wykonane są one najczęściej z tego samego materiału co podłoga, czyli z drewna.

listwa-przypodłogowa

Drugim rozwiązaniem jest wybranie listew pasujących do koloru drzwi opaski wokół nich. Listwy takie mogą mieć kolor kontrastujący z podłogą, a także mogą być wykonane z innego materiału. Wszystko zależy od ogólnych założeń dotyczących urządzania danego wnętrza. Ciekawe wygląda listwa, która kontrastuje zarówno ze ścianą, jak i z podłogą.

listwa-przypodłogowa

Do łazienki lub kuchni możemy wybrać listwy podświetlane. Podświetlenie uzyskujemy dzięki taśmom LEDowym. Podświetlona w ten sposób wanna, albo wyspa kuchenna będzie wyglądała bardzo efektownie.

Listwy przypodłogowe stanowią istotny element wykończenia wnętrza, dlatego należy je starannie dobrać do całości pomieszczenia.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo