05
08
2015
05 08.2015
Aktualności

Listwy przypodłogowe Listwy przypodłogowe to świetny sposób na wykończenie przestrzeni między ścianą i podłogą. Oprócz funkcji estetycznych pełnią również funkcje praktyczne - zabezpieczają ściany przed obiciem i ubrudzeniem. Możemy także ukryć za nimi kable.

Listwy stosuje się w celu ukrycia szczeliny dylatacyjnej między ścianą a podłogą. Szczelina ta ma przeważnie szerokość około 1,5 cm i dzięki niej podłogi wykonane z drewna mogą się kurczyć i rozszerzać swobodnie podczas zmian wilgotności.

Listwy przypodłogowe wykonane są z różnych materiałów. Najczęściej klienci decydują się dobrać listwy pod kolor podłogi. Wykonane są one najczęściej z tego samego materiału co podłoga, czyli z drewna.

listwa-przypodłogowa

Drugim rozwiązaniem jest wybranie listew pasujących do koloru drzwi opaski wokół nich. Listwy takie mogą mieć kolor kontrastujący z podłogą, a także mogą być wykonane z innego materiału. Wszystko zależy od ogólnych założeń dotyczących urządzania danego wnętrza. Ciekawe wygląda listwa, która kontrastuje zarówno ze ścianą, jak i z podłogą.

listwa-przypodłogowa

Do łazienki lub kuchni możemy wybrać listwy podświetlane. Podświetlenie uzyskujemy dzięki taśmom LEDowym. Podświetlona w ten sposób wanna, albo wyspa kuchenna będzie wyglądała bardzo efektownie.

Listwy przypodłogowe stanowią istotny element wykończenia wnętrza, dlatego należy je starannie dobrać do całości pomieszczenia.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo