17
08
2015
17 08.2015
Aktualności

Odbiór domu - na co zwrócić uwagę Decydując się na kupno nowej nieruchomości od dewelopera musimy mieć świadomość, że od momentu kupna do momentu wprowadzenia się do domu upłynie określony czas. Nierzadko inwestycję kupuje się w fazie budowy. Gdy już przyjdzie dzień odbioru nieruchomości warto, a nawet trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Nowe domy jednorodzinne oferowane przez naszą firmę są oddawane w ręce nabywców w stanie deweloperskim. Przed podpisaniem protokołu odbioru należy dokładnie sprawdzić czy wszelkie prace wykończeniowe, które miały zostać wykonane w pomieszczeniach rzeczywiście zostały zrobione. Domy jednorodzinne w Lublinie wyposażone są w stolarkę okienną, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe. Ściany wewnątrz domu wykończone są tynkiem (gipsowym lub cementowo - wapiennym). Przy odbiorze należy zwrócić uwagę na jakość poszczególnych elementów wyposażenia. Tynki muszą być równe, bez spękań i wybrzuszeń.

pusty-pokoj

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie wymiarów pomieszczeń. Do tego celu można użyć zwykłej miarki lub bardziej zaawansowanych narzędzi. Następnie należy bezwzględnie sprawdzić poprawność działania instalacji, które zostały zainstalowane w naszym nowym domu.

klucze

Przed odbiorem dokładnie sprawdźmy cały dom. Unikniemy potem przykrych niespodzianek, związanych z nieprzewidzianymi usterkami. Nawet po podpisaniu protokołu odbioru, możemy żądać od dewelopera usunięcia usterek. Zobowiązuje go do tego rękojmia.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo