17
08
2015
17 08.2015
Aktualności

Odbiór domu - na co zwrócić uwagę Decydując się na kupno nowej nieruchomości od dewelopera musimy mieć świadomość, że od momentu kupna do momentu wprowadzenia się do domu upłynie określony czas. Nierzadko inwestycję kupuje się w fazie budowy. Gdy już przyjdzie dzień odbioru nieruchomości warto, a nawet trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Nowe domy jednorodzinne oferowane przez naszą firmę są oddawane w ręce nabywców w stanie deweloperskim. Przed podpisaniem protokołu odbioru należy dokładnie sprawdzić czy wszelkie prace wykończeniowe, które miały zostać wykonane w pomieszczeniach rzeczywiście zostały zrobione. Domy jednorodzinne w Lublinie wyposażone są w stolarkę okienną, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe. Ściany wewnątrz domu wykończone są tynkiem (gipsowym lub cementowo - wapiennym). Przy odbiorze należy zwrócić uwagę na jakość poszczególnych elementów wyposażenia. Tynki muszą być równe, bez spękań i wybrzuszeń.

pusty-pokoj

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie wymiarów pomieszczeń. Do tego celu można użyć zwykłej miarki lub bardziej zaawansowanych narzędzi. Następnie należy bezwzględnie sprawdzić poprawność działania instalacji, które zostały zainstalowane w naszym nowym domu.

klucze

Przed odbiorem dokładnie sprawdźmy cały dom. Unikniemy potem przykrych niespodzianek, związanych z nieprzewidzianymi usterkami. Nawet po podpisaniu protokołu odbioru, możemy żądać od dewelopera usunięcia usterek. Zobowiązuje go do tego rękojmia.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo