26
08
2015
26 08.2015
Aktualności

Zalety wyboru domu od dewelopera Większość z nas ma w głowie wizję swojego wymarzonego miejsca na ziemi i stara się robić wszystko, żeby tą wizje zamienić w rzeczywistość. W pewnym momencie stajemy przed wyborem: kupić wymarzone lokum na rynku pierwotnym czy wtórnym? Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Postaramy się przybliżyć zalety kupna domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym.

Przejrzysta historia

Decydując się na kupno domu jednorodzinnego od dewelopera kupujący nie musi się obawiać problemów związanych z nieuporządkowanym stanem prawnym nieruchomości. Dzięki Ustawie Deweloperskiej, która reguluje pracę dewelopera, mamy pewność, że oferowana nam nieruchomość jest odpowiednio prawnie zabezpieczona.

Ponadto, co jest częste w przypadku zakupu mieszkań na rynku wtórnym, jako że jesteśmy pierwszymi nabywcami, nie musimy bać się kłopotów związanych z poprzednimi lokatorami. Często jest tak, że mieszkanie wystawione na sprzedaż na rynku wtórnym do tej pory było zajmowane przez osoby je wynajmujące, które mogą robić problemy z powodu zmiany właściciela nieruchomości.

Prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny to dokument, który deweloper musi przedstawić każdemu potencjalnemu nabywcy. Więcej o prospekcie można przeczytać tutaj. W tym dokumencie zawarte są wszelkie niezbędne wiadomości na temat domu jednorodzinnego i jego otoczenia.

segregator

Możliwość negocjacji

Kupno nowego domu jednorodzinnego daje duże możliwości także jeśli chodzi o aranżacje powierzchni mieszkalnej. Na etapie projektu nabywca, w porozumieniu z deweloperem, może wprowadzać zmiany.

Spójne otoczenie

Kupując dom jednorodzinny na nowo powstałym osiedlu mamy gwarancje, że nasze otoczenie zostanie spójnie zaaranżowane. Nowe osiedla są lepiej zorganizowane, a przy urządzaniu części wspólnych wykorzystuje się nowoczesne materiały i urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domów jednorodzinnych położonych na osiedlu Szerokie w Lublinie.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo