26
08
2015
26 08.2015
Aktualności

Zalety wyboru domu od dewelopera Większość z nas ma w głowie wizję swojego wymarzonego miejsca na ziemi i stara się robić wszystko, żeby tą wizje zamienić w rzeczywistość. W pewnym momencie stajemy przed wyborem: kupić wymarzone lokum na rynku pierwotnym czy wtórnym? Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Postaramy się przybliżyć zalety kupna domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym.

Przejrzysta historia

Decydując się na kupno domu jednorodzinnego od dewelopera kupujący nie musi się obawiać problemów związanych z nieuporządkowanym stanem prawnym nieruchomości. Dzięki Ustawie Deweloperskiej, która reguluje pracę dewelopera, mamy pewność, że oferowana nam nieruchomość jest odpowiednio prawnie zabezpieczona.

Ponadto, co jest częste w przypadku zakupu mieszkań na rynku wtórnym, jako że jesteśmy pierwszymi nabywcami, nie musimy bać się kłopotów związanych z poprzednimi lokatorami. Często jest tak, że mieszkanie wystawione na sprzedaż na rynku wtórnym do tej pory było zajmowane przez osoby je wynajmujące, które mogą robić problemy z powodu zmiany właściciela nieruchomości.

Prospekt informacyjny

Prospekt informacyjny to dokument, który deweloper musi przedstawić każdemu potencjalnemu nabywcy. Więcej o prospekcie można przeczytać tutaj. W tym dokumencie zawarte są wszelkie niezbędne wiadomości na temat domu jednorodzinnego i jego otoczenia.

segregator

Możliwość negocjacji

Kupno nowego domu jednorodzinnego daje duże możliwości także jeśli chodzi o aranżacje powierzchni mieszkalnej. Na etapie projektu nabywca, w porozumieniu z deweloperem, może wprowadzać zmiany.

Spójne otoczenie

Kupując dom jednorodzinny na nowo powstałym osiedlu mamy gwarancje, że nasze otoczenie zostanie spójnie zaaranżowane. Nowe osiedla są lepiej zorganizowane, a przy urządzaniu części wspólnych wykorzystuje się nowoczesne materiały i urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domów jednorodzinnych położonych na osiedlu Szerokie w Lublinie.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo