31
08
2015
31 08.2015
Aktualności

Kolor żółty we wnętrzu Barwa żółta kojarzy się z optymizmem i radością. Pobudza pewność siebie i poprawia zdolności organizacyjne. Żółty kolor skłania umysł do działania, sprawia że lepiej kojarzymy i zapamiętujemy. Barwa ta będzie więc idealne nadawać się do pomieszczeń, w których wykonujemy pracę twórczą, pracujemy lub się uczymy. Zobaczcie jak jeszcze można wykorzystać ten energetyczny kolor.

Pastele w pokoju dziennym

Lekko przygaszony żółty będzie idealnie pasował do pokoju dziennego. Nie jest tak neutralny jak biały, będzie jednak stanowił ciekawe tło dla wybranych dodatków. Jeśli zdecydujemy się na intensywny odcień żółtego, warto wtedy pomalować tylko jedną ścianę. Jaskrawy kolor może powodować przytłoczenie.

żółty pokój

Kolor w pokoju do pracy

Pokój, w którym często pracujemy możemy pomalować na pasujący nam odcień żółtego. Dzięki temu pobudzimy nasz mózg do działania. Osoby, które wolą klasyczne białe ściany, ale chciałyby "przemycić" kolor do wnętrza, mogą skorzystać z różnorodnych dodatków w wybranej barwie.

żółty pokój do pracy

Pasujące kolory

Żółty bardzo dobrze komponuje się z innymi ciepłymi kolorami: czerwonym, pomarańczowym, a także z zielonym i kolorami ziemi. W nowoczesnych wnętrach możemy go połączyć z szarym, niebieskim lub czarnym.

 

Odcienie poszczególnych kolorów wybierajmy tak, aby pasowały do całościowej aranżacji.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo