04
09
2015
04 09.2015
Aktualności

Wykorzystanie płyt gipsowo-kartonowych Płyta gipsowo - kartonowa jest materiałem budowlanym używanym przy pracach wykończeniowych. Zbudowana jest z arkuszy gipsowych zabezpieczonych tekturą. Płyty mają różną grubość - od 6,5 do 24 mm, szerokość 1200 lub 1600 mm i długość od 2000 do 4000 mm. Można je mocować na kilka sposobów - za pomocą wkrętów na konstrukcjach drewnianych lub metalowych albo bezpośrednio do ścian.

Zastosowanie

Płyty gipsowo - kartonowe służą przede wszystkim do ustawiana ścianek działowych. Mogą być też wykorzystywane do licowania wewnętrznych ścian i sufitów, w tym również sufitów podwieszanych. Płyty gipsowo - kartonowe ze względu na swoje właściwości mogą być stosowane jako osłona przeciwpożarowa. Pochłaniają one duże ilości ciepła.

podwieszany-sufit

Płyty gipsowo - kartonowe możemy wykorzystać również do wykonania półek, zabudowania wnęk w pomieszczeniu, a nawet do stworzenia całego regału. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dowolnej aranżacji takiego "mebla". Gdy znudzi nam się wykończenie płyty, możemy ją przemalować lub zaaranżować w dowolny inny sposób. Taki sposób jest też tańszy niż w przypadku zabudowy robionej na zamówienie np.: z drewna. 

regał

Płyty gipsowo - kartonowe posiadają wiele zalet. Są lekkie, tanie i łatwe w montażu. Wykorzystanie ich podczas wykańczania domu daje ciekawe możliwości aranżacyjne.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo