23
09
2015
23 09.2015
Aktualności

Nowa inwestycja w Lublinie - Technic Park W ciągu ostatnich kilku lat w Lublinie powstało dużo nowych budynków - zarówno mieszkalnych, jak i handlowo - usługowych. Do tego grona dołączyła ostatnio inwestycja o nazwie Technic Park. Inwestorem projektu jest firma Centrum Zana Holding.

Technik Park zlokalizowany będzie przy ul. Dobrzańskiego 7 na osiedlu Felin. Według zapowiedzi inwestora, pierwsze dwa trzykondygnacyjne budynki zostaną ukończone w czerwcu przyszłego roku, a kolejne dwa we wrześniu 2016 roku.

Technic Park oferował będzie najemcom 16 tysięcy mkw powierzchni przeznaczonej na wynajem. Będą to powierzchnie biurowe o standardzie klasy A. Obecnie inwestor prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami. Na terenie inwestycji powstanie również parking samochodowy na 250 stanowisk.

wizualizacja

źródło: http://www.urbanity.pl

Do budynków Technic Park będą prowadziły nowe drogi, a także wyremontowany fragment ul. Dobrzańskiego.

Dzięki licznym inwestycjom Lublin z roku na rok staje się miastem coraz bardziej przyjemnym nie tylko dla mieszkańców, ale również dla firm i przedsiębiorstw.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo