30
09
2015
30 09.2015
Aktualności

Targi Mieszkań i Nieruchomości 2015 W dniach od 23 do 25 października 2015 roku w Lublinie odbędą się Targi Mieszkań i Nieruchomości. To doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, biur nieruchomości, firm projektujących i budujących domy. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Targi Mieszkań i Nieruchomości organizowane są na terenie Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11. Cała impreza potrwa trzy dni. Pierwszego dnia na teren targów możemy wejść bezpłatnie. Na dwa kolejne dni trzeba będzie zakupić bilety. Bilet normalny kosztował będzie 7 złotych, a bilet ulgowy - dla dzieci w wieku 4 - 6 lat, uczniów, studentów, emerytów i rencistów - 5 złotych.

logo-targów

fot: http://www.mieszkania.targi.lublin.pl/aktualnosci

Podczas Targów będzie można wziąć udział w ciekawych wykładach i debatach. Każdy zwiedzający znajdzie interesujący go temat. Na miejscu będzie można skorzystać również z porad biur doradztwa kredytowego i finansowego, dowiedzieć się więcej na temat kredytów mieszkaniowych w różnych bankach, a także skorzystać z porad radców prawnych.

Szczegółowy plan Targów zostanie niedługo przedstawiony na oficjalnej stronie.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo