30
09
2015
30 09.2015
Aktualności

Targi Mieszkań i Nieruchomości 2015 W dniach od 23 do 25 października 2015 roku w Lublinie odbędą się Targi Mieszkań i Nieruchomości. To doskonała okazja do zapoznania się z aktualną ofertą deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, biur nieruchomości, firm projektujących i budujących domy. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Targi Mieszkań i Nieruchomości organizowane są na terenie Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11. Cała impreza potrwa trzy dni. Pierwszego dnia na teren targów możemy wejść bezpłatnie. Na dwa kolejne dni trzeba będzie zakupić bilety. Bilet normalny kosztował będzie 7 złotych, a bilet ulgowy - dla dzieci w wieku 4 - 6 lat, uczniów, studentów, emerytów i rencistów - 5 złotych.

logo-targów

fot: http://www.mieszkania.targi.lublin.pl/aktualnosci

Podczas Targów będzie można wziąć udział w ciekawych wykładach i debatach. Każdy zwiedzający znajdzie interesujący go temat. Na miejscu będzie można skorzystać również z porad biur doradztwa kredytowego i finansowego, dowiedzieć się więcej na temat kredytów mieszkaniowych w różnych bankach, a także skorzystać z porad radców prawnych.

Szczegółowy plan Targów zostanie niedługo przedstawiony na oficjalnej stronie.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo