08
10
2015
08 10.2015
Aktualności

Inwestycje drogowe w Dzielnicy Szerokie W ostatnim czasie przedstawiciele Rady Dzielnicy Szerokie spotkała się z Prezydentem Lublina p. Krzysztofem Żukiem, żeby omówić propozycje planu rozwoju Dzielnicy Szerokie na następnych 5 lat. Spotkanie zaowocowało potwierdzeniem przez Prezydenta inwestycji które mają być zrealizowane jeszcze w 2015 roku. Dodatkowo Prezydent weźmie pod uwagę przedstawione przez Radę pomysły, przy ustalaniu budżetu na lata następne.

Wśród inwestycji drogowych przyjętych do budżetu na 2015 rok, a więc niezagrożonych odłożeniem w czasie, są m.in.: budowa ulic św. Wojciecha, Wygon, Polan, Opolan i dokończenie budowy ulicy Sławin. Dodatkowo powinna się rozpocząć budowa ulicy Biskupińskiej na odcinku od ulicy Nałęczowskiej wraz z dwoma fragmentami ulicy Łużyczan. Mieszkańcy mogą też liczyć na budowę mostu na Czechówce i na przebudowę skrzyżowania ulic Nałęczowskiej, Sławin i Gnieźnieńskiej.

budowa-drogi

Wśród propozycji planów na następne 5 lat znalazło się między innymi przygotowanie dokumentacji budowy zespołu szkół składającego się z przedszkola i szkoły, a także boisk sportowych. Rada Dzielnicy przedstawiła także plan budowy domu kultury oraz rewitalizacji doliny rzeki Czechówki.

Rada Dzielnicy Szerokie prężnie działa na rzecz poprawy wyglądu i funkcjonalności dzielnicy Szerokie.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo