31
10
2015
31 10.2015
Aktualności

Zalety domów w zabudowie szeregowej Domy w zabudowie szeregowej cieszą się dużą popularnością i coraz częściej obserwujemy powstawanie nowych osiedli właśnie z taką zabudową. Dziś przedstawiamy zalety wyboru nowego domu w zabudowie szeregowej.

Nowe osiedla domów szeregowych są zazwyczaj zlokalizowane na przedmieściach, z dobrym dojazdem do centrum miasta. Deweloper planując budowę osiedla bierze pod uwagę bliskość szkół i przedszkoli, a także możliwość szybkiego dotarcia przez mieszkańców do sklepów, galerii handlowych czy nawet do miejsca pracy. Ponadto nowe osiedle to jeden projekt, dlatego decydując się nie kupno domu szeregowego na nowym osiedlu, dostajemy możliwość korzystania z osiedlowych, nowoczesnych placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Otoczenie naszego domu prezentuje spójną, funkcjonalną i estetyczną całość.

domy-szeregowe

Domy w zabudowie szeregowej są zazwyczaj podzielone na część wspólną znajdującą się na parterze oraz część prywatną - sypialnie, rozmieszczone na piętrze bądź użytkowym poddaszu. Każdy z mieszkańców ma swoje prywatne wejście i teren prywatny zarówno przed jak i za domem. Ponadto domy w zabudowie szeregowej wyposażone są w prywatne, nierzadko dwustanowiskowe garaże, więc nie musimy się martwić o miejsce do parkowania, jak to ma miejsce w przypadku mieszkania np.: w bloku.

Dom w zabudowie szeregowej ma mnóstwo zalet. Będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób ceniących sobie spokój i prywatność, jak i dla tych towarzyskich, lubiących nawiązywać interakcje z sąsiadami.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo