14
11
2015
14 11.2015
Aktualności

Pomysły na małą sypialnię Sypialnia w domu to przeważnie niewielkie pomieszczenie, na pewno mniejsze od salonu. Sypialnia powinna być zaaranżowana w ten sposób, aby była miejscem służącym do odpoczynku, relaksu i wyciszenia po całym dniu obowiązków. Jak urządzić niewielką sypialnię w sposób funkcjonalny?

Postaw na kolor

Małe pomieszczenia można optycznie powiększyć poprzez użycie jasnych kolorów. W zależności od stylu w jakim zaaranżowane jest nasze mieszkanie, możemy wybierać pomiędzy pastelowymi kolorami lub postawić na klasyczną biel. Do sypialni nie poleca się intensywnych kolorów, ale jeśli czujemy się dobrze w takich aranżacjach nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je zastosować.

niebieska-sypialnia

Wbudowane szafy i półki

Dobrym rozwiązaniem jest wstawienie do sypialni mebli robionych na wymiar, zabudowanych. Jeżeli sypialnia pełni również funkcję garderoby świetnie sprawdzi się w niej duża szafa wnękowa, która pomieści ubrania i dodatki. W innym wypadku możemy meble ograniczyć do minimum. Szafki nocne i komoda na drobiazgi w zupełności wystarczą.

szafki-w-sypialni

Najważniejsze jest łóżko

W każdej sypialni powinno znaleźć się duże, wygodne łóżko. Od nas zależy czy rama łóżka będzie metalowa, drewniana, czy łóżko będzie posiadało wezgłowie. Najważniejsze żeby dobrać materac do potrzeb użytkownika. Nie może być on ani za twardy, ani za miękki. Sypialnia jako miejsce odpoczynku powinna nam ten odpoczynek umożliwiać.

lozko

W oferowanych domach jednorodzinnych sypialnie mają różne powierzchnie – od około 8 do około 10 mkw i stwarzają duże możliwości aranżacji zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo