25
11
2015
25 11.2015
Aktualności

Malowanie ścian w holu Hol lub przedpokój to pierwsze pomieszczenie do którego wchodzą nasi goście podczas odwiedzin. Jest swoistą wizytówką domu, dlatego warto zadbać o to żeby wyglądał schludnie i czysto. Z racji tego, że przez hol przechodzi najwięcej osób jest on najbardziej narażony na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Mokre parasole, buty i kurtki zostawiane na wieszakach w przedpokoju mogą brudzić ściany. Podpowiadamy jak wybrać odpowiednią farbę, którą bez problemu będziemy mogli wyczyścić z zabrudzeń?

Wybór odpowiedniej farby

Najczęściej wybierane przez konsumentów farby to farby dyspresyjne (emulsyjne). Są one łatwe w użyciu, dobrze się rozprowadzają, a także szybko schną. Kolejnym atutem jest to, że rozcieńczalnikiem tych farb jest woda - nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Farby emulsyjne dzieli się ze względu na bazę żywicy jaka była wykorzystana w procesie produkcyjnym.

hol

Wyróżniamy:

  • Farby akrylowe - najpopularniejsze. Dobrze kryją, są odporne na zmywanie. Należy jednak dokładnie zapoznać się z zaleceniami producentów, ponieważ nie wszystkie farby można zmywać tak samo często i intensywnie bez ryzyka uszkodzenia;
  • Farby lateksowe - są bardzo odporne na ścieranie i zmywanie, dlatego poleca się je do pomieszczeń narażonych na częste zabrudzenia. Farby lateksowe nie płowieją i nie zmieniają koloru przez lata;
  • Farby winylowe - również łatwo się zmywa, niestety są bardzo podatne na powstawanie na ich powierzchni zanieczyszczeń, dlatego nie są raczej polecane do holu czy przedpokoju.

Na rynku istnieją również mieszanki akrylowo - lateksowe i winylowo - akrylowe.

Wybór odpowiedniej farby sprawi, że nawet jeśli na powierzchni ściany pojawią się zabrudzenia będziemy mogli je łatwo usunąć bez uszkodzenia powierzchni.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo