15
12
2015
15 12.2015
Aktualności

Jak czyścić płytki ceramiczne Okres przedświąteczny i koniec roku to czas generalnych porządków. Dziś podpowiadamy jak czyścić płytki ceramiczne i jak je pielęgnować, aby długo cieszyć się ich pięknym wyglądem. Odpowiednia pielęgnacja płytek nie jest trudna i nie wymaga dużych nakładów czasowych i finansowych.

Rodzaje płytek

W zależności od rodzaju płytek ich czyszczenie i konserwacja nieznacznie się różni. Płytki szkliwione można myć wodą z dodatkiem delikatnego detergentu. Nie trzeba ich woskować, olejować ani polerować. Są najłatwiejsze w utrzymaniu czystości. W przypadku płytek z gresu polerowanego ważna jest odpowiednia impregnacja specjalnie przeznaczonymi do tego celu preparatami. Impregnacja sprawia, że łatwiej można usuwać zanieczyszczenia z powierzchni płytek.

jak-czyscic-plytki

Wybór preparatu

Wybierając detergent do czyszczenia płytek należy dokładnie zapoznać się z jego specyfikacją oraz zaleceniami odnoszącymi się do miejsca stosowania. Do czyszczenia niewielkich, codziennych zabrudzeń nie potrzeba silnego chemicznie środka czyszczącego. Użycie nieodpowiedniego detergentu może skutkować zniszczeniem płytek.

jak-czyscic-plytki

Praktyczne porady

Przed rozpoczęciem czyszczenia płytek należy usunąć z nich kurz. Można to zrobić przy pomocy lekko zwilżonej szmatki, ale tylko takiej która nie zostawia włókien. Do czyszczenia gresu polerowanego lepiej użyć miękkiej szczotki. Najłatwiej usunąć zanieczyszczenia z powierzchni płytek za pomocą gorącej wody. Jeżeli decydujemy się na zastosowanie niesprawdzonego detergentu warto najpierw wypróbować go na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. Dzięki temu unikniemy ryzyka uszkodzenia płytek.

Czyszczenie i impregnacja płytek to zajęcie, które nie wymaga dużych nakładów finansowych i czasowych. Wystarczy lekko wilgotna ściereczka lub miękka szczotka i ciepła woda.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo