31
12
2015
31 12.2015
Aktualności

Podsumowanie roku 2015 - nasze inwestycje W roku 2015 nasza firma zakończyła jedną inwestycję i rozpoczęła budowę następnej. Był to dla nas ciekawy rok i mamy nadzieję, że nadchodzący 2016 również będzie pracowity.

Inwestycje zakończone

W 2015 roku oddaliśmy do użytku dwa budynki jednorodzinne, dwulokalowe usytuowane w Lublinie przy ulicy Goplan nr 20 i 22. Miło nam poinformować, że wszystkie lokale mieszkalne w tej inwestycji znalazły swoich zadowolonych właścicieli. Budynki zostały oddane do użytku w stanie deweloperskim, a do ich budowy użyto materiałów najwyższej jakości. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że właściciele nowych lokali będą cieszyli się najwyższą jakością wykonania. Domy zlokalizowane są w dzielnicy Szerokie, o której wielokrotnie pisaliśmy. Jest to młoda dzielnica, która z każdym rokiem zyskuje nowe oblicze.

Inwestycje rozpoczęte

W 2015 roku rozpoczęliśmy również budowę nieruchomości przy ulicy Goplan nr 17 i 19. Powstaną tam domy szeregowe, których bryła będzie komponowała się z już powstałymi domami. Chcąc zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania, oferujemy naszym klientom wprowadzanie zmian w budynkach, już na etapie projektu, co pozwoli na indywidualnie dopasowanie oferty do danego klienta.

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas Państwo w mijającym roku. Liczymy, że ten nadchodzący również okaże się owocny jeśli chodzi o współpracę z naszymi klientami. Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku!

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo