31
12
2015
31 12.2015
Aktualności

Podsumowanie roku 2015 - nasze inwestycje W roku 2015 nasza firma zakończyła jedną inwestycję i rozpoczęła budowę następnej. Był to dla nas ciekawy rok i mamy nadzieję, że nadchodzący 2016 również będzie pracowity.

Inwestycje zakończone

W 2015 roku oddaliśmy do użytku dwa budynki jednorodzinne, dwulokalowe usytuowane w Lublinie przy ulicy Goplan nr 20 i 22. Miło nam poinformować, że wszystkie lokale mieszkalne w tej inwestycji znalazły swoich zadowolonych właścicieli. Budynki zostały oddane do użytku w stanie deweloperskim, a do ich budowy użyto materiałów najwyższej jakości. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że właściciele nowych lokali będą cieszyli się najwyższą jakością wykonania. Domy zlokalizowane są w dzielnicy Szerokie, o której wielokrotnie pisaliśmy. Jest to młoda dzielnica, która z każdym rokiem zyskuje nowe oblicze.

Inwestycje rozpoczęte

W 2015 roku rozpoczęliśmy również budowę nieruchomości przy ulicy Goplan nr 17 i 19. Powstaną tam domy szeregowe, których bryła będzie komponowała się z już powstałymi domami. Chcąc zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania, oferujemy naszym klientom wprowadzanie zmian w budynkach, już na etapie projektu, co pozwoli na indywidualnie dopasowanie oferty do danego klienta.

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas Państwo w mijającym roku. Liczymy, że ten nadchodzący również okaże się owocny jeśli chodzi o współpracę z naszymi klientami. Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku!

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo