Aktualności

Domy na sprzedaż w Lublinie

 

Deweloper Elektra to firma oferująca nieruchomości. Są to m.in. nowe domy nasprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura oraz zastosowanienowoczesnych technologii budowlanych. Domy na sprzedaż gwarantują wysoki komfort,a także możliwość mieszkania w spokojnej okolicy. Naszym obszarem działania sądzielnice Sławin i Ponikowoda. Zajmujący się ich zagospodarowaniem deweloperzyspecjalizują się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy deweloperskie w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to tylko niektóre z zalet dostępnych lokalizacji.

 

Domy wprost gotowe do zamieszkania


Doskonale rozumiemy potrzeby współczesnych nabywców, dlatego proponujemy nowe segmenty i bliźniaki budowane z myślą o nowoczesnych użytkownikach. Dzięki otwartemu spojrzeniu oraz doświadczonej kadrze możemy zaproponować znacznie więcej niż inne firmy deweloperskie. Nasze domy na sprzedaż to idealne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Zapewniają harmonię pomiędzy nowatorskim stylem a przytulną atmosferą domowego ciepła. Proponowane przez nas gotowe domy w Lublinie powstały po to, aby spełnić Twoje marzenie o idealnej nieruchomości w urokliwym otoczeniu. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowych możliwości mieszkaniowych, które oferujemy. Nasi deweloperzy służą fachowym doradztwem. Nie masz pomysłu na projekt swoich czterech kątów? Gotowe domy to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!

 

Nowoczesne domy – Lublin i okolice

 

Doświadczeni deweloperzy wiedzą, jak trafić w gusta swoich przyszłych klientów. Modernistyczna forma, technologie przyjazne środowisku oraz dogodna lokalizacja to właśnie to, co wyróżnia nas na rynku. Miejscem, w którym stawiamy domy, jest Lublin i okolice. Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie idealne dla osób, które, z jednej strony oczekują możliwości rozwoju, z drugiej natomiast – potrzebują własnego zacisznego kąta. Nasze gotowe domy w Lublinie zapewniają zarówno jedno, jak i drugie. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców.

Nowe domy w Lublinie czekają na przyszłych właścicieli


Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu. Umożliwi to idealne dopasowanie nieruchomości do indywidualnych preferencji. Nowe domy na sprzedaż budowane są według określonych wytycznych, dzięki czemu można być pewnym solidności konstrukcji. Rezultatem są wysokiej jakości budynki użytkowe. Dbamy o najmniejsze detale, aby zapewnić naszym klientom komfortowe i bezpieczne domyLublin i okolice to niezwykle malownicze tereny, zatem ich lokalizacja jest doskonała dla tych, którzy cenią spokój i bliskość natury, a jednocześnie chcą mieć dostęp do miejskich udogodnień. Nasz doświadczony zespół służy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie procesu zakupu nowych domów, zapewniając pełne wsparcie.

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2018 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo