18
10
2017
18 10.2017
Aktualności

Rolety zewnętrzne – rodzaje Rolety zewnętrzne to rozwiązanie, które jest szczególnie rekomendowane w przypadku okien od strony ulicy i na parterze. Chronią nas nie tylko przed ludzkimi spojrzeniami, ale również opóźniają czas włamania i zmniejszają straty ciepła w domu. Pozostaje tylko pytanie: jaką roletę wybrać?

Rolety elewacyjne

To najprostszy rodzaj rolet, ponieważ możemy zainstalować je w każdym momencie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że montaż wiąże się z ingerencją w elewację, którą będziemy musieli później doprowadzić do wyjściowego stanu. Pokrywa rewizyjna rolety elewacyjnej znajduje się z przodku skrzynki, którą możemy przymocować na 2 sposoby: we wnęce okiennej (wtedy „zabieramy” pomieszczeniu część światła dziennego) lub ponad wnęką, na ścianie budynku – w takiej sytuacji trzeba pamiętać o tym, by była ona przytwierdzona bezpośrednio do ściany, nie zaś do warstwy izolacyjnej.

Rolety podtynkowe

Tego typu roleta jest wmontowana we wnękę okienną – konieczna jest tu pełna zabudowa. Dlatego roletę podtynkową musimy uwzględnić już w projekcie domu. Jej nieprzecenioną zaletą jest to, że nie psuje nam wyglądu budynku, jest bowiem w całości zakryta.

Rolety nadstawne

Ten rodzaj rolety możemy zainstalować zarówno podczas budowy domu, jak też podczas modernizacji stolarki okiennej. Roleta nadstawna jest montowana bezpośrednio do ramy okiennej. Sam montaż jest dość prosty, jednak trzeba pamiętać, by otwór okienny był w takim wypadku odpowiednio większy w stosunku do wymiarów okna.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo