16
12
2019
16 12.2019
Aktualności

Świąteczne dekoracje na Boże Narodzenie 2019 Boże Narodzenie ma tendencję do przywracania wrażliwości oraz szczęśliwych wspomnień z rodzinnych spotkań i tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Kolędy, wymiana prezentów, a także biesiady przy suto zastawionym stole, radość i jednocześnie zaduma, czynią te święta jednymi z najbardziej rozpoznawalnych oraz lubianych świąt na całym świecie.

Jak udekorować mieszkanie na ten piękny czas?  Oto jakie trendy będą dominować podczas tegorocznych świąt.  • Zupełnie białe lub czarne drzewka 

To idealna propozycja dla osób, które nie boją się być oryginalne i lubią

łamać konwenanse. Jeśli wybierzesz białe lub czarne drzewko, zawieś na nim ozdoby w takim samym kolorze ze złotymi akcentami.


  • Vintage- czar dawnych ozdób

Jeśli posiadasz gdzieś w szafie lub na strychu zabawki na choinkę przekazywane z pokolenia na pokolenie, koniecznie wykorzystaj je w tym roku. Możesz również kupić ozdoby stylizowane na vintage.


  • Lampki choinkowe o ciepłych barwach

W obecnym sezonie odchodzi się od światełek w zimnych odcieniach na rzecz tych bardziej ciepłych, wprowadzających przytulny nastrój.


  • Nowe kolory

W bieżącym roku, w kolekcjach świątecznych dekoracji, oprócz klasycznego zestawienia czerwieni z zielenią znajdziemy takie kolory jak butelkowa zieleń, granat, burgund i grafit. Tę paletę ciemnych barw zestawiaj ze złotym kolorem, by uzyskać elegancki efekt.


  • Rękodzieło- ludowe ozdoby

Własnoręcznie wykonane, tradycyjne ozdoby, nigdy nie wychodzą z mody. W sieci znajdziesz mnóstwo porad, jak samodzielnie wykonać takie dekoracje niskim kosztem.


  • Inspiracje naturą

Szyszki, owoce, orzechy- to wszystko możesz powiesić na choince, nie rezygnując oczywiście z ponadczasowych bombek. Latarenki zamiast zwykłych lampek oraz drewniany świecznik postawiony na świątecznym stole, świetnie dopełnią stylizację.

 

 

Dekoracje na święta

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo