30
09
2019
30 09.2019
Aktualności

Zalety drewna w mieszkaniu Drewno w budownictwie i wystroju wnętrz towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Jest to surowiec, który nigdy nie wychodzi z mody. Świetnie prezentuje się na podłodze, w meblach, jak również w innych elementach wystroju.

Zalety zastosowania drewna we wnętrzach

  • Drewno daje szerokie pole manewru, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz. Pasuje zarówno do wnętrz urządzonych klasycznie, jak i do tych nowoczesnych, przełamując surowość minimalistycznego, czy też industrialnego stylu.
  • Drewno sprawia, że każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne i nabiera charakteru.
  • Jest to ekologiczny materiał, który można poddać recyklingowi, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. Również bez problemu poddaje się utylizacji.
  • Drewno można w łatwy sposób odnowić. Uszkodzenia drewnianej powierzchni zlikwidujemy przy pomocy szlifierki, zaś przy drobnych i płytkich rysach wystarczy użyć papieru ściernego i pomalować powierzchnię.
  • Drewniana podłoga gwarantuje dobrą izolację termiczną pomieszczenia.
  • Jest to także materiał tłumiący dźwięki.
  • Prawidłowo zabezpieczona podłoga drewniana może służyć bardzo długo, można uzyskać gwarancję nawet na 30 lat.
  • Drewno, dzięki swym właściwościom higroskopijnym sprawia, że nadmiar wilgoci w pomieszczeniu zostaje wchłonięty. Natomiast w okresie grzewczym, gdy powietrze staje się zbyt suche, wilgotność zostaje oddana pomieszczeniu.
  • Kolejnym, niewątpliwie mocnym punktem drewna jest fakt, iż jonizuje ono powietrze, nie elektryzuje się, a więc nie przyciąga kurzu, co jest ważne dla osób z alergią.

Podsumowując, jeśli szukasz praktycznego i efektownego materiału do wystroju wnętrz, który będzie Ci służył przez lata, postaw na drewno.

 Zalety drewna - nowe domy na sprzedaż w Lublinie

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo