30
09
2019
30 09.2019
Aktualności

Zalety drewna w mieszkaniu Drewno w budownictwie i wystroju wnętrz towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Jest to surowiec, który nigdy nie wychodzi z mody. Świetnie prezentuje się na podłodze, w meblach, jak również w innych elementach wystroju.

Zalety zastosowania drewna we wnętrzach

  • Drewno daje szerokie pole manewru, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz. Pasuje zarówno do wnętrz urządzonych klasycznie, jak i do tych nowoczesnych, przełamując surowość minimalistycznego, czy też industrialnego stylu.
  • Drewno sprawia, że każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne i nabiera charakteru.
  • Jest to ekologiczny materiał, który można poddać recyklingowi, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. Również bez problemu poddaje się utylizacji.
  • Drewno można w łatwy sposób odnowić. Uszkodzenia drewnianej powierzchni zlikwidujemy przy pomocy szlifierki, zaś przy drobnych i płytkich rysach wystarczy użyć papieru ściernego i pomalować powierzchnię.
  • Drewniana podłoga gwarantuje dobrą izolację termiczną pomieszczenia.
  • Jest to także materiał tłumiący dźwięki.
  • Prawidłowo zabezpieczona podłoga drewniana może służyć bardzo długo, można uzyskać gwarancję nawet na 30 lat.
  • Drewno, dzięki swym właściwościom higroskopijnym sprawia, że nadmiar wilgoci w pomieszczeniu zostaje wchłonięty. Natomiast w okresie grzewczym, gdy powietrze staje się zbyt suche, wilgotność zostaje oddana pomieszczeniu.
  • Kolejnym, niewątpliwie mocnym punktem drewna jest fakt, iż jonizuje ono powietrze, nie elektryzuje się, a więc nie przyciąga kurzu, co jest ważne dla osób z alergią.

Podsumowując, jeśli szukasz praktycznego i efektownego materiału do wystroju wnętrz, który będzie Ci służył przez lata, postaw na drewno.

 Zalety drewna - nowe domy na sprzedaż w Lublinie

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo